Гвинт М8 DIN 653 з накаткою низький
Притискний гвинт з накаткою М8 виготовлений із вуглецевої сталі 20 із цинковим покриттям відповідно до стандарту якості DIN 653. Клас міцності – 5.8. Даний кріпильний виріб має збільшену циліндричну голівку, яка для зручності ручної затяжки, доповнена накаткою, а також стрижень, по всій довжині якого розташовується метричне різьблення. Застосовується метиз у випадках, коли потрібне ручне налаштування механізмів, яке здійснюється затягуванням гвинта.

Технічні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М8 |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Діаметр голівки |
dk nom |
30 |
|
Висота голівки |
knom |
6 |
|
Висота підголівника |
an |
3.75 |
Замовити гвинти притискні з накаткою DIN 653 можна на сайті компанії «Зевс» за низькою ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 653 |
- Ціна: 80 ₴
- Спосіб упаковки: картонний короб




