Шайба Ф5 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф5 ГОСТ 11371-78, DIN 125 – різновид кріпильних елементів у вигляді металевого кільця, що використовується в болтовому з'єднанні. Ці вироби застосовуються для захисту поверхні деталей, а також для запобігання «перетягуванню» різьби та створення більшої опорної площі.
Плоска шайба може застосовуватися також у разі побоювання провалювання голівки болта або гайки в отвір у деталях. Кріплення може експлуатуватися не тільки в з'єднанні болт-гайка-шайба, але й з іншими металовиробами. Часто її підкладають під голівку гвинта або шурупа. Для збільшення опорної площі з'єднання у випадку неміцної деревини шайба може використовуватися під голівкою цвяха.

Технічні характеристики шайби Ф5 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф5 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
5.3 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
10 |
|
Товщина, h |
1 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | H-1 |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 0,90 ₴




