Шайба Ф6 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф6 за ГОСТ 11371-78, DIN 125 виготовляється з латуні, що дає змогу використовувати ці металеві вироби у вологому середовищі, агресивних умовах та за низьких температур.
Плоскі шайби застосовуються для захисту поверхні з'єднуваних елементів, запобігання «перетягуванню» різьби та створення більшої опорної площі. Візуально кріплення являє собою металевий плоский диск з отвором по центру.

Технічні характеристики шайби Ф6 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф6 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
6.4 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
12 |
|
Товщина, h |
1.6 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 1,71 ₴




