Шайба Ф8 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Шайба латунна Ф8 ГОСТ 11371-78, DIN 125 – кріпильний елемент у вигляді металевого кільця з центральним отвором, що використовується в болтовому з'єднанні. Діаметр отвору трохи більший за діаметр відповідного метричного кріплення. Металовироби необхідні для захисту поверхні деталей, що скріплюються, та розподілу тиску на опорну поверхню.
Виготовляють елементи за європейським стандартом DIN 125 (аналог ГОСТ 11371-87) з латуні. Оскільки латунь має високу стійкість до корозії, добре переносить низьку температуру, є немагнітною, кріплення з такого матеріалу можна експлуатувати у вологому середовищі, а також у вузлах, які піддаються частим динамічним, циклічним або вібраційним впливам.

Технічні характеристики шайби Ф8 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф8 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
8.4 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
16 |
|
Товщина, h |
1.6 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 3,07 ₴




