Шайба Ф10 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф10 за ГОСТ 11371-78, DIN 125 може застосовуватися не тільки в з'єднанні «болт-гайка-шайба», а й з іншими металевими деталями. Також її часто підкладають під голівку гвинта або шурупа. Для збільшення опорної площі з'єднання у випадку неміцної деревини, шайба може використовуватися під голівкою цвяха.
Дані вироби виготовляються з латуні та можуть експлуатуватися в конструкціях, що піддаються різним навантаженням (динамічним, вібраційним), а також у вологому середовищі та при низькій температурі, оскільки матеріал виготовлення має високу міцність і стійкість до корозії.

Технічні характеристики шайби Ф10 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф10 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
10.5 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
20 |
|
Товщина, h |
2 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 6,15 ₴




