Шайба Ф12 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф12 ГОСТ 11371-78, DIN 125 – кріпильний елемент у вигляді металевого плоского диска з центральним отвором. Плоскі шайби застосовуються для:
- захисту поверхні елементів;
- запобігання «перетягуванню» різьби;
- створення більшої опорної площі.
Металовироби виготовляються зі сплаву Л63, який складається з 63% міді та 37% цинку. Завдяки такому співвідношенню компонентів вироби з даного матеріалу мають високу стійкість до корозії, малий коефіцієнт тертя, легко піддаються обробці, гігієнічні. Також вони мають тривалий термін експлуатації.

Технічні характеристики шайби Ф12 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф12 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
13 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
24 |
|
Товщина, h |
2.5 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 11,07 ₴




