Шайба Ф16 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф16 ГОСТ 11371-78, DIN 125 виготовляється відповідно до європейського стандарту DIN 125 (аналог ГОСТ 11371-87) з латуні. Оскільки латунь має високу стійкість до корозії, добре переносить низькі температури, є немагнітною, елементи з такого матеріалу можна експлуатувати у вологому середовищі, а також у вузлах, які піддаються частим динамічним, циклічним або вібраційним впливам.
Візуально металовиріб являє собою кріплення у вигляді металевого кільця з центральним отвором, що використовується в болтовому з'єднанні. Діаметр отвору трохи більший за діаметр відповідного метричного кріплення. Вироби необхідні для захисту поверхні деталей, що скріплюються, та розподілу тиску на опорну поверхню.

Технічні характеристики шайби Ф16 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф16 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
17 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
30 |
|
Товщина, h |
3 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | H-3 |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 20,11 ₴




