Гвинт М12 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
ГОСТ 11738-84 (аналог DIN 912) вказує конструкцію та розміри, з якими повинні виконуватися гвинти, що мають голівку у формі циліндра та шестигранний шліц. Дане кріплення може мати номінальний діаметр різьблення від М3 до М36 та довжину від 5 до 200 (мм).
Конструктивно високоміцний гвинт М12 є стрижнем з неповним різьбленням на одній стороні і з циліндричною голівкою, доповненою шестигранною виїмкою - на іншій. Така форма шліцу дозволяє прикладати максимальне зусилля затягування і забезпечити надійне кріплення елементів, що з'єднуються.
Технічні характеристики гвинтів М12 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М12 |
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
18 |
|
Висота голівки |
K |
12 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
10 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М12 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
20 |
34,16 |
|
25 |
37,80 |
|
30 |
41,43 |
|
35 |
45,07 |
|
40 |
48,71 |
|
45 |
52,34 |
|
50 |
58,22 |
|
55 |
62,66 |
|
60 |
67,10 |
|
65 |
71,53 |
|
70 |
75,97 |
|
75 |
80,41 |
|
80 |
84,84 |
|
90 |
93,72 |
|
100 |
102,59 |
|
110 |
111,46 |
|
120 |
120,34 |
|
130 |
129,21 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 11,90 ₴




