Гвинт М16 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт DIN 912 виконується у вигляді стрижня, частково покритого різьбленням, на кінці якого розташована циліндрична головка з внутрішнім шестигранником. Клас міцності 12.9 дозволяє при великих навантаженнях застосовувати метиз меншого розміру, а значить забезпечити надійне з'єднання і в той же час зменшити вагу конструкції.
Високоміцний гвинт з циліндричною голівкою ГОСТ 11738-84 встановлюється «заподлицо» і не виступає над поверхнею деталей, що з'єднуються. Він дозволяє докласти максимального зусилля при затягуванні, а значить, може бути використаний у механізмах, що піддаються вібрації.

Технічні характеристики гвинтів М16 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М16 |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
24 |
|
Висота голівки |
K |
16 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
14 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М16 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
25 |
78,90 |
|
30 |
85,56 |
|
35 |
92,22 |
|
40 |
98,88 |
|
45 |
105,54 |
|
50 |
112,20 |
|
55 |
118,86 |
|
60 |
129,45 |
|
65 |
137,34 |
|
70 |
145,22 |
|
75 |
153,11 |
|
80 |
161,00 |
|
90 |
176,77 |
|
100 |
192,55 |
|
110 |
208,32 |
|
120 |
224,10 |
|
130 |
239,88 |
|
140 |
255,65 |
|
150 |
271,43 |
|
160 |
287,20 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 18,73 ₴




