Гвинт М22 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт ГОСТ 11738-84 – це стрижень з частковим різьбленням і голівкою у формі циліндра, що має клас міцності 12.9.
Особливості гвинтів DIN 912:
- металовироби з циліндричною голівкою не виступають над поверхнею механізму.
- забезпечують невелику вандалозахищеність.
- дозволяють багаторазово здійснювати монтаж з'єднання.
- до деталей із внутрішнім шестигранником можна додати максимальний момент затягування.
Технічні характеристики гвинтів М22 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М22 |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
33 |
|
Висота голівки |
K |
22 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
17 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М22 з наступною довжиною та масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
35 |
213,60 |
|
40 |
226,40 |
|
45 |
239,19 |
|
50 |
251,98 |
|
55 |
264,77 |
|
60 |
277,57 |
|
65 |
290,36 |
|
70 |
303,15 |
|
75 |
324,00 |
|
80 |
338,91 |
|
90 |
368,74 |
|
100 |
398,56 |
|
110 |
428,39 |
|
120 |
458,21 |
|
130 |
488,04 |
|
140 |
517,86 |
|
150 |
547,69 |
|
160 |
577,51 |
|
170 |
607,34 |
|
180 |
637,17 |
|
190 |
666,99 |
|
200 |
696,82 |
|
220 |
756 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 92,26 ₴




