Гвинт М24 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з циліндричною голівкою М24 відповідає вимогам стандартів DIN 912 та ГОСТ 11738-84. Він має неповне різьблення та підвищений клас міцності 12.9.
Широке використання кріплення з внутрішнім шестигранником обумовлюється такими перевагами:
- їх можна застосовувати в конструкціях, які не передбачають доступу до бічних поверхонь.
- шестигранний шліц зводить до мінімуму ймовірність зриву насічки шліцю, а значить, при багаторазовому монтажі з'єднання його надійність залишається на колишньому високому рівні.

Технічні характеристики гвинтів М24 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М24 |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
36 |
|
Висота голівки |
K |
24 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
19 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М24 з наступною довжиною та масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
35 |
265,87 |
|
40 |
280,85 |
|
45 |
295,83 |
|
50 |
310,82 |
|
55 |
325,80 |
|
60 |
340,78 |
|
65 |
355,76 |
|
70 |
370,74 |
|
75 |
385,72 |
|
80 |
400,70 |
|
90 |
447,26 |
|
100 |
482,76 |
|
110 |
518,25 |
|
120 |
223,75 |
|
130 |
589,24 |
|
140 |
624,74 |
|
150 |
660,23 |
|
160 |
695,73 |
|
170 |
731,22 |
|
180 |
766,71 |
|
190 |
802,21 |
|
200 |
837,70 |
|
220 |
903 |
|
240 |
970 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 94,35 ₴




