Гвинт М30 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинти з циліндричною голівкою, з торця якої розташований шестигранний шліц для загвинчування, виконуються відповідно до вимог стандартів ГОСТ 11738-84 і DIN 912.
Монтаж деталей із внутрішнім шестигранником здійснюється за допомогою Г-подібного ключа, що є вигнутим шестигранним стрижнем.

Технічні характеристики гвинтів М30 по DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М30 |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
45 |
|
Висота голівки |
K |
30 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
22 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М30 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
45 |
535,24 |
|
50 |
558,92 |
|
55 |
582,61 |
|
60 |
606,29 |
|
65 |
629,98 |
|
70 |
653,67 |
|
75 |
677,36 |
|
80 |
701,04 |
|
90 |
748,42 |
|
100 |
818,43 |
|
110 |
873,89 |
|
120 |
929,35 |
|
130 |
984,81 |
|
140 |
1040,27 |
|
150 |
1095,73 |
|
160 |
1151,19 |
|
170 |
1206,65 |
|
180 |
1262,11 |
|
190 |
1317,57 |
|
200 |
1373,03 |
|
220 |
1460 |
|
240 |
1570 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 45 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 279,65 ₴




