Гвинт М42 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт є одним із найбільш використовуваних кріпильних елементів, поступаючись за поширеністю тільки болту. Однак, на відміну від останнього, гвинт закручується в отвір для різьблення деталі і не вимагає наявності гайки, отже, його використання дозволяє зменшити масу, вартість і розміри готової продукції. Метизи з циліндричною голівкою, з торця якої знаходиться шестигранне поглиблення, можуть виконуватись відповідно до вітчизняного (ГОСТ 11738-84) або німецького (DIN 912) стандарту.
Особливостями гвинта з внутрішнім шестигранником є:
- кріплення може застосовуватися в конструкціях, які не передбачають доступу до бічних поверхонь;
- шестигранний шліц дозволяє прикласти до гвинта максимальне зусилля затягування, ймовірність зриву насічки при цьому мінімальна. Це означає, що цей елемент можна використовувати у вібронавантажених механізмах і багаторазово проводити його монтаж, не побоюючись зниження надійності з'єднання;
- циліндрична голівка встановлюється нарівні з поверхнею деталі.

Технічні характеристики гвинтів М42 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М42 |
|
Крок різьби |
P |
4.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
63 |
|
Висота голівки |
K |
42 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
32 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 63 мм |
| Висота головки | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 1 316,53 ₴




