Болт М12 ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні
Болти М12 застосовуються в силових установках, у фланцевих з'єднаннях місткостей та апаратів, що знаходяться під тиском, для з'єднання металевих конструкцій. Для запобігання деформації деталей або самовідкручуванню вузла під голівку болта та під гайку підкладають шайби.
Матеріал виготовлення виробів – латунь марки Л63. Завдяки своїй високій міцності, захисту від корозії та немагнітності латунне кріплення можна експлуатувати в агресивних умовах без втрати своїх міцнісних характеристик. Золотистий колір металовиробів дозволяє використовувати їх як елементи дизайну інтер'єру.

Технічні характеристики болта М12 (мм):
|
Номінальний діаметр |
d |
М12 |
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
Довжина різьби |
b |
30 |
|
Висота голівки |
k |
7.5 |
|
Розмір «під ключ» |
S |
18/19 |
Теоретична вага болтів (1000 шт.) М12 ГОСТ 7805-70
|
Довжина болта (мм) |
Вага (кг) |
|
14 |
27.89 |
|
16 |
29.48 |
|
18 |
31.12 |
|
20 |
32.76 |
|
22 |
34.40 |
|
25 |
36.86 |
|
28 |
39.32 |
|
30 |
40.96 |
|
32 |
42.59 |
|
35 |
45.34 |
|
38 |
48.00 |
|
40 |
49.78 |
|
45 |
54.22 |
|
50 |
58.67 |
|
55 |
63.11 |
|
60 |
67.55 |
|
65 |
71.99 |
|
70 |
76.44 |
|
75 |
80.88 |
|
80 |
85.33 |
|
85 |
89.77 |
|
90 |
94.20 |
|
95 |
98.64 |
|
100 |
103.10 |
|
105 |
107.50 |
|
110 |
112.00 |
|
115 |
116.40 |
|
120 |
120.90 |
|
125 |
125.30 |
|
130 |
129.70 |
|
140 |
138.60 |
|
150 |
147.50 |
|
160 |
156.40 |
|
170 |
165.30 |
|
180 |
174.20 |
|
190 |
183.10 |
|
200 |
191.90 |
|
220 |
209.70 |
|
240 |
227.50 |
|
260 |
245.20 |
Замовити болти ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
- Ціна: від 62,27 ₴




