Гвинт М4 ГОСТ 17475-80, DIN 963 з потайною голівкою і прямим шліцом з латуні
Гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 М4 – кріплення з потайною голівкою на одному кінці та метричною різьбою на іншому. Встановлюють елементи врівень для скріплення деталей механізмів, частин конструкцій, складання меблів. Для цього в металевій деталі, яку потрібно з'єднати, робиться конусоподібне поглиблення під головку гвинта.
Гвинти DIN 963 М4 виготовляють з латуні, оскільки матеріал виготовлення має високу міцність і стійкість до корозії, латунне кріплення можна використовувати в конструкціях і вузлах, що піддаються частим циклічним, динамічним і вібраційним впливам, без негативного впливу на споруду.

Основні характеристики гвинта М4 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М4 |
|
|
Крок різьби |
Р |
0.7 |
|
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
7.5 |
|
мін |
7.14 |
||
|
Висота голівки |
K (макс) |
2.2 |
|
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 із потайною головкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на металовироби. Доставка здійснюється по всій Україні у визначені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.4 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 963 |
- Ціна: від 2,46 ₴




