Гайка М1 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайка М1 DIN 934 – кріпильний елемент, який виготовляється з латуні та широко використовується для створення міцних різьбових з'єднань. Виготовлена у класі точності А. Має вигляд кільця з шестигранною зовнішньою поверхнею та різьбленням на внутрішній стороні. Основні сфери його застосування – будівництво, ремонт, промислове виробництво.
Латунь надає елементу стійкість до корозії та естетичний зовнішній вигляд. Завдяки високій електропровідності виріб можна використовувати в електротехнічній галузі – у тих випадках, коли потрібно створити струмопровідне з'єднання.
Золотистий колір металевої деталі робить її відповідним кріпленням для музичних інструментів, предметів інтер'єру або сантехнічних елементів, виготовлених у класичному стилі. Особливістю гайки є малий діаметр різьби – 1 міліметр, тому при її встановленні рекомендується замість гайкового ключа користуватися пінцетом.

Основні характеристики гайки М1 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
1 |
|
Крок різьби |
0,25 |
|
Висота гайки |
0,8 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
0,44 |
|
Діаметр описаного кола |
2,71 |
|
Розмір під ключ |
2,5 |
Щоб купити гайки М1, що відповідають стандарту DIN 934, звертайтеся до фахівців компанії «Зевс». Менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення. Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій території України в обумовлені терміни. Телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1 мм |
| Крок різьби | 0.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 0.8 мм |
| Розмір під ключ | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 13,48 ₴




