Шестигранна гайка М1.4 DIN 934 з латуні
Гайки DIN 934 М1.4 широко використовуються в промисловості для створення різьбових з'єднань, встановлюються в парі з болтами та гвинтами. Вони виготовлені з латуні – сплаву міді та цинку. Властивості даного матеріалу забезпечують кріпленню стійкість до корозії, електропровідність і немагнітність. Золотистий колір виробу дозволяє експлуатувати його в механізмах і предметах інтер'єру, виготовлених у класичному стилі – наприклад, сантехніці.
Деталь відрізняється стійкістю до перепадів температур, не стає крихкою при охолодженні. Номінальний діаметр різьби металевої деталі становить 1.4 (мм), крок – 0.3 міліметра. При її встановленні необхідно стежити за тим, щоб з'єднання було туго затягнуте. Зовнішня поверхня – шестигранна, тому її слід затягувати ключем відповідного розміру. Клас точності виготовлення – А, що означає мінімальні відхилення параметрів кріплення від стандарту.

Основні характеристики гайки М1.4 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
1,4 |
|
Крок різьби |
0,3 |
|
Висота гайки |
1,2 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
0,76 |
|
Діаметр описаного кола |
3,28 |
|
Розмір під ключ |
3 |
Щоб купити онлайн латунні гайки DIN 934 М1.4, телефонуйте менеджерам компанії «Зевс» або додавайте товар, що сподобався, у кошик. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних виробів за найвигіднішими цінами. Доставка здійснюється по всій території України в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.4 мм |
| Крок різьби | 0.3 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 1.2 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 8,99 ₴




