Шестигранна гайка М1.6 DIN 934 з латуні
На промислових підприємствах та в будівництві часто виникає необхідність створити різьбове з'єднання, яке має естетичний зовнішній вигляд. Для цього застосовуються гайки з латуні, що відповідають стандарту DIN 934, з номінальним діаметром різьби 1.6 (мм). Компактні розміри металовиробу дозволяють встановлювати їх в обмежених монтажних просторах. Так, мінімальна висота для захвату ключем становить 0.84 (мм), тому кріплення часто закручують на стрижень болта вручну.
Форма виробу – шестигранна, з відстанню між протилежними гранями не більше 3.2 (мм). Діаметр описаного навколо елемента кола дорівнює 3.41 (мм). Крок різьби, нанесеної на внутрішню поверхню кріплення – 0.35 (мм). Клас точності виготовлення – А, завдяки цьому відхилення габаритних розмірів від стандарту незначні. Кріплення відрізняється стійкістю до корозії, стійкістю до перепадів температур. Латунні металовироби служать довше своїх аналогів з чистих металів.

Основні характеристики гайки М1.6 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
1,6 |
|
Крок різьби |
0,35 |
|
Висота гайки |
1,3 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
0,84 |
|
Діаметр описаного кола |
3,41 |
|
Розмір під ключ |
3,2 |
Купити гайки М1.6 DIN 934 найвигідніше онлайн, на сайті компанії «Зевс». Додайте до кошика товар, що сподобався, або зателефонуйте менеджеру, щоб оформити замовлення. Фахівці проконсультують вас і організують доставку продукції в будь-який регіон України в найкоротші терміни. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.6 мм |
| Крок різьби | 0.35 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 1.3 мм |
| Розмір під ключ | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,14 ₴




