Гайка М2.5 DIN 934 шестигранна з латуні
Для створення надійних різьбових з'єднань використовуються гайки DIN 934 з номінальним діаметром різьби 2.5 (мм). Кріплення даного типу виготовляється з латуні – сплаву міді та цинку, що має високі експлуатаційні характеристики. Його основна відмінна риса – золотистий колір, який значно покращує зовнішній вигляд конструкції, в яку встановлені такі елементи.
Монтаж виробів здійснюється гайковим ключем, для цього зовнішня сторона металовироба має шестигранну форму. Розміри кріплення невеликі – відстань між протилежними гранями становить від 4.82 до 5 (мм). Мінімальний діаметр описаного кола – 5.45 міліметра. Загальна висота деталі досягає 2 (мм), висота для захвату ключем – не менше 1.4 (мм). Сфери застосування – промислове виробництво та будівництво.

Основні характеристики гайки М2.5 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
2,5 |
|
Крок різьби |
0,45 |
|
Висота гайки |
2 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
1,4 |
|
Діаметр описаного кола |
5,45 |
|
Розмір під ключ |
5 |
Якщо вам потрібні латунні гайки М2.5 DIN 934, додавайте їх у кошик на сайті компанії «Зевс». Менеджери швидко опрацюють ваше замовлення та організують його доставку в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Телефонуйте за номерами, вказаними в розділі «Контакти», щоб отримати професійну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,81 ₴




