Гайка М3.5 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М3.5 — вироби з номінальним діаметром різьби 3.5 міліметра, виготовлені за стандартом DIN 934. Мають вигляд кільця з різьбою на внутрішній стороні та шістьма гранями на зовнішній. Застосовуються в промисловості, будівництві та інших галузях економіки для створення міцних різьбових з'єднань. Накручуються на стрижні болтів, гвинтів за допомогою гайкових ключів відповідних розмірів.
Деталі призначені для монтажу в обмеженому просторі, оскільки розмір під ключ не перевищує 6 (мм). Цей показник визначається відстанню між двома протилежними гранями. Крок різьби металевої деталі повинен відповідати цьому параметру у суміжного стрижневого різьбового кріплення. У елементів цього типу він становить 0.6 (мм). Діаметр описаного кола дорівнює 6.58 (мм), висота виробу варіюється від 2.55 (мм) (мінімальна) до 2.8 (мм) (номінальна).

Основні характеристики гайки М3.5 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
3,5 |
|
Крок різьби |
0,6 |
|
Висота гайки |
2,8 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
2,04 |
|
Діаметр описаного кола |
6,58 |
|
Розмір під ключ |
6 |
Зацікавилися латунними гайками М3.5 DIN 934? Їх можна придбати на сайті компанії «Зевс», не виходячи з дому. Телефонуйте за вказаними номерами, щоб зв'язатися з менеджерами та отримати консультацію з усіх питань, що стосуються купівлі металовиробів. Доставка здійснюється по всій території України в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3.5 мм |
| Крок різьби | 0.6 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 2.8 мм |
| Розмір під ключ | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,29 ₴




