Шестигранна гайка М6 DIN 934 з латуні
Для створення не тільки надійного, але й естетичного різьбового з'єднання використовують латунні гайки золотистого кольору. Кріплення даного типу відповідає стандарту DIN 934, має номінальний діаметр різьби М6. Завдяки компактним розмірам його можна встановлювати в обмежених монтажних просторах.
Виріб має шестигранну форму, при цьому відстань між протилежними гранями не перевищує 10 (мм). Цей показник також називається розміром під ключ. Діаметр описаного кола – відстань між протилежними вершинами гайки, для даного типорозміру він становить 11.05 (мм).
Кріплення виготовляється з латуні (сплаву міді та цинку). Перший компонент матеріалу надає йому золотистий відтінок, другий забезпечує стійкість до корозії. Перевагами елементів цього типу є тривалий термін служби, можливість експлуатації як при високих, так і при низьких температурах.

Основні характеристики гайки М6 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
6 |
|
Крок різьби |
1 |
|
Висота гайки |
5 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
3,76 |
|
Діаметр описаного кола |
11,05 |
|
Розмір під ключ |
10 |
Купити гайки з латуні М6 DIN 934 можна на сайті компанії «Зевс». У нас ви знайдете широкий вибір кріплення за ціною нижче ринкової на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок, щоб отримати консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 5 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 3,80 ₴




