Гайка М7 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки — елементи, виготовлені за стандартом DIN 934, з різьбленням розміру М7. Широко використовуються в промисловості, будівництві та інших галузях економіки. Відрізняються золотистим відтінком, такий зовнішній вигляд дозволяє застосовувати їх не тільки як кріплення, але і як декоративні деталі. Металовиріб виконаний у вигляді кільця, що має шість граней на зовнішній поверхні та центральний отвір із внутрішньою різьбою.
Особливістю виробу є невеликий розмір під ключ – від 10.73 до 11 (мм). Це відстань між двома його протилежними гранями. Діаметр описаного кола – не менше 12.12 (мм), що необхідно враховувати при монтажі в обмеженому просторі. Кріплення виготовлено з латуні (сплаву міді та цинку), яка відрізняється довгим терміном служби та стійкістю до корозії. Ще одна перевага цього матеріалу – здатність витримувати вплив як високих, так і низьких температур.

Основні характеристики гайки М7 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
7 |
|
Крок різьби |
1 |
|
Висота гайки |
5,5 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
4,16 |
|
Діаметр описаного кола |
12,12 |
|
Розмір під ключ |
11 |
Купити латунні гайки М7 DIN 934 найвигідніше онлайн, на сайті компанії «Зевс» . Додайте до кошика товар, що сподобався, або зателефонуйте менеджеру, щоб розпочати оформлення замовлення. Фахівці охоче проконсультують вас і організують доставку продукції в будь-який регіон України в максимально короткі терміни. Для оптовиків діють знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 7 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 5.5 мм |
| Розмір під ключ | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 7,85 ₴




