Гайка М12 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М12, що відповідають стандарту DIN 934, широко використовуються на промислових підприємствах і будівельних майданчиках. За допомогою металовиробів цього типу створюють надійні та естетичні різьбові вузли. Золотистий відтінок латуні робить її незамінною в багатьох інтер’єрах. Її міцність і стійкість до корозії значно збільшують термін служби виготовленого з неї кріплення.
Деталі цього типу являють собою елементи з внутрішньою метричною різьбою, діаметр якої – 12 міліметрів, а крок – 1.75 (мм). Зовнішня сторона мететаловироба шестигранна, що дозволяє затягувати його гайковим ключем. Розмір ключа має відповідати відстані між протилежними гранями, яка становить 19 (мм). Діаметр описаного кола дорівнює 21.1 (мм). Мінімальна висота для захоплення ключем – 7.71 (мм). Під час монтажу конструкції необхідно стежити за тим, щоб усі різьбові вузли були рівномірно затягнуті.

Основні характеристики гайки М12 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
12 |
|
Крок різьби |
1,75 |
|
Висота гайки |
10 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
7,71 |
|
Діаметр описаного кола |
21,1 |
|
Розмір під ключ |
19 |
Якщо вам потрібні латунні гайки М12 DIN 934, замовляйте їх онлайн на сайті компанії «Зевс». Щоб оформити покупку, вам потрібно зробити лише кілька кліків. Додавайте товар у кошик або залишайте заявки на зворотний зв’язок. Наші фахівці зв’яжуться з вами та дадуть відповіді на всі запитання. Доставка по всій Україні у погоджені терміни. Ціни нижчі за ринок на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 24,62 ₴




