Гайка М14 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки DIN 934, номінальний діаметр різьби яких становить 14 (мм), широко використовуються в будівництві та ремонті. Ці вироби виготовлені з латуні – сплаву міді та цинку, який надає деталі як естетичного зовнішнього вигляду, так і стійкості до корозії. Завдяки золотистому відтінку матеріалу кріплення можна використовувати в конструкціях і елементах інтер’єру, виконаних у класичному стилі.
Конструктивно металовиріб являє собою шестигранник, завдяки чому його зручно затягувати за допомогою ріжкового або розвідного гайкового ключа. Відстань між протилежними гранями, яку також називають максимальною шириною, досягає 22 (мм). Мінімальна висота для захоплення ключем становить 8.24 (мм). Діаметр описаного кола – не менше 24.49 (мм), що слід враховувати при монтажі в обмеженому просторі.

Основні характеристики гайки М14 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
14 |
|
Крок різьби |
2 |
|
Висота гайки |
11 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
8,24 |
|
Діаметр описаного кола |
24,49 |
|
Розмір під ключ |
22 |
Хочете придбати латунні гайки М14, що відповідають стандарту DIN 934? Замовляйте їх на сайті компанії «Зевс»! Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас і допоможуть оформити покупку. Доставка продукції здійснюється по всій території України. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Ціни нижчі за ринок на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 11 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 47,87 ₴




