Гайка М16 DIN 934 шестигранна з латуні
Для фіксації різьбових з’єднань часто застосовуються латунні гайки М16 DIN 934. Кріплення цього типу виготовлені зі сплаву міді та цинку. Перший компонент надає виробу характерного золотистого кольору, необхідного в класичних інтер’єрах. Цинк забезпечує стійкість до корозії та значно подовжує термін служби.
Деталь являє собою кільце з шестигранною зовнішньою поверхнею. Розмір під ключ становить не менше 23.67 і не більше 24 (мм). На внутрішній стороні є метрична різьба, крок якої 2 (мм), номінальний діаметр – 16 міліметрів. Максимальна висота елемента – 13 (мм). Металовиріб використовується в парі з болтом або гвинтом відповідного типорозміру. Для запобігання послабленню та самовідгвинчуванню вузла його необхідно ретельно затягувати гайковим ключем.

Основні характеристики гайки М16 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
16 |
|
Крок різьби |
2 |
|
Висота гайки |
13 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
9,84 |
|
Діаметр описаного кола |
26,75 |
|
Розмір під ключ |
24 |
Замовляйте латунні гайки М16, що відповідають стандарту DIN 934, на сайті компанії «Зевс»! У нас ви знайдете великий вибір кріпильних виробів за найвигіднішими цінами. Професійні менеджери дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть оформити покупку. Щоб зв’язатися з ними, телефонуйте за вказаними номерами або залишайте заявки на зворотний зв’язок. Доставка здійснюється по всій Україні у стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 13 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 41,04 ₴




