Гайка М20 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки – вироби, які виготовляються відповідно до стандарту DIN 934. Вони мають різьбу діаметром 20 (мм) і виконані в середньому класі точності В. Це означає, що фактичні відхилення параметрів деталі від розмірів, встановлених стандартом, є незначними.
Металовироби цього типу являють собою шестигранні кріпильні елементи, що використовуються для фіксації болтів і гвинтів у нерухомому положенні. Такі з’єднання затягуються гайковими ключами ріжкового або розвідного типу, розмір зіву яких – 30 міліметрів. При цьому товщина ключа не повинна перевищувати 11.92 (мм).
Латунь, яка є матеріалом виготовлення елементів, являє собою сплав міді та цинку. Перший компонент надає кріпленню характерного золотистого відтінку. Другий – підвищує його стійкість до корозії порівняно з чистим металом, значно подовжуючи термін служби.

Основні характеристики гайки М20 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
20 |
|
Крок різьби |
2,5 |
|
Висота гайки |
16 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
11,92 |
|
Діаметр описаного кола |
32,95 |
|
Розмір під ключ |
30 |
Щоб купити онлайн латунні гайки DIN 934 М20, вам потрібно зробити лише кілька кліків. Заходьте до каталогу на сайті «Зевс» і додавайте обраний товар у кошик. Менеджери організують доставку в будь-який регіон України в максимально короткі терміни. Наші ціни нижчі за середні на ринку, а для оптових покупців діє система знижок. Чекаємо на ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 16 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 94,39 ₴




