Гайка М33 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки, виготовлені за стандартом DIN 934, з різьбою М33 – поширені кріпильні вироби. Вони широко використовуються у промисловості, ремонті та будівництві. Основне їх призначення – запобігати розгвинчуванню різьбових з’єднань. Крім того, металовироби мають золотистий відтінок, що дозволяє використовувати їх як декоративні елементи.
Деталь виготовлена з латуні. Основний компонент цього сплаву – мідь, також у його складі є цинк, який підвищує стійкість кріплення до корозії, забезпечуючи тривалий термін служби. Крім того, виріб не стає ламким і крихким при зниженні температури навколишнього середовища.

Основні характеристики гайки М33 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
33 |
|
Крок різьби |
3,5 |
|
Висота гайки |
26 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
19,76 |
|
Діаметр описаного кола |
55,37 |
|
Розмір під ключ |
50 |
Замовляйте латунні гайки DIN 934 М33 на сайті компанії «Зевс»! Щоб оформити покупку, вам знадобиться зробити лише кілька кліків. Телефонуйте менеджерам, щоб отримати консультацію та допомогу у виборі відповідного товару. Фахівці організують доставку в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 26 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 660,04 ₴




