Гайка М8 DIN 315 баранчик з латуні
Гайки баранчикові М8 DIN 315 (латунь) випускаються за німецьким стандартом DIN 315 з латуні. Оскільки латунь має чудову міцність і стійкість до корозії, латунні елементи використовують у вологому середовищі та агресивних умовах, а також при динамічних або вібраційних навантаженнях.
Металовироби призначені для створення конструкцій, які піддаються частому та швидкому розбиранню або складанню. Конструктивно деталь являє собою циліндричну основу, на торці якої знаходяться дві пелюстки напівкруглої або прямокутної форми. Їх установка не вимагає додаткових інструментів, вони закручуються вручну, завдяки пелюсткам, які зручно тримати руками.

Основні характеристики гайки М8 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
16 |
|
min |
13 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
39 |
|
min |
36 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
2.8 |
|
min |
2 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
4.4 |
|
min |
3.6 |
||
|
Висота гайки з вушком |
h |
max |
20 |
|
min |
18 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
10 |
|
min |
6.5 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: 26,16 ₴




