Гайка М12 DIN 315 баранчик з латуні
Гайки баранчикові М12 DIN 315 необхідні для з'єднання швидкороз'ємних конструкцій у машинобудуванні, побуті та меблевому виробництві.
Відповідно до стандарту DIN 315 металеві вироби виготовляють із латуні, що дозволяє використовувати їх у місцях із динамічними або вібраційними навантаженнями завдяки міцності матеріалу та його високій стійкості до корозії.
Конструктивно виріб являє собою циліндр, на торцевій частині якого розташовані «пелюстки» заокругленої або прямокутної форми. Монтують елементи вручну, без додаткових інструментів (ключів).

Основні характеристики гайки М12 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
23 |
|
min |
20 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
65 |
|
min |
62 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
4.9 |
|
min |
4.1 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
6.4 |
|
min |
5.6 |
||
|
Висота гайки з вушком |
h |
max |
33.5 |
|
min |
31 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
14 |
|
min |
10 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 33.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: 124,68 ₴




