Гвинт М20 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Для досягнення високих експлуатаційних характеристик при оформленні навантаженого з'єднання використовуються високоміцні гвинти М20 DIN 912. Це універсальні елементи кріплення, що використовуються не тільки як гвинти, але і болти – спільно з гайками.
Монтаж даного металовиробу може здійснюватися за допомогою шестигранного ключа, здатного передавати збільшений момент затягування і створювати щільніше і міцніше з'єднання.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1,5/2,5 |
|
Діаметр голівки |
D |
30 |
|
Висота голівки |
k |
20 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
17 |
|
Довжина різьби |
b |
52 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: 55,68 ₴




