Гайка М18 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М18 латунна, ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – виготовляється з латуні та може застосовуватися в конструкціях, що піддаються різним навантаженням (вібраційним, динамічним, циклічним). Конструктивно елемент складається з шестигранної гайки та сферичного ковпачка на одному її торці.
Наявність ковпачка запобігає травмуванню виступаючими гострими кінцями болтів або шпильок, приховуючи їх. Захищає з'єднувальний вузол від корозії та агресивного середовища і створює естетичний зовнішній вигляд зібраної конструкції

Технічні характеристики гайки М18 ГОСТ 11860-85 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
15 |
|
Розмір під ключ |
s |
27 |
|
Повна висота гайки |
h |
32 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
26 |
|
Мінімальна глибина |
t |
25 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 32 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 159,25 ₴




