Гвинт М5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт М5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 – високоміцне кріплення, розроблене для складання вузлів, що піддаються високим динамічним і вібраційним навантаженням. Його конструкція з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом забезпечує точну установку і міцну фіксацію.
Матеріал виготовлення – легована сталь з подальшою термообробкою, завдяки чому гвинт отримує клас міцності 12.9. Таке кріплення застосовується в машинобудуванні, будівництві та виробництві промислового обладнання. Стандарт ГОСТ 11738-84 (аналог DIN 912) регламентує розміри та форму виробу, що гарантує точність, надійність і повну сумісність з іншим кріпленням європейських норм.

Технічні характеристики гвинтів М5 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М5 |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
8.5 |
|
Висота голівки |
K |
5 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
4 |
|
Клас міцності |
- |
12 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М5 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
8 |
2,9 |
|
10 |
3,15 |
|
12 |
3,39 |
|
14 |
3,64 |
|
16 |
3,89 |
|
20 |
4,38 |
|
25 |
5 |
|
30 |
5,86 |
|
35 |
6,63 |
|
40 |
7,4 |
|
45 |
8,17 |
|
50 |
8,94 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 1,23 ₴




