Шайба Ф4 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф4 за ГОСТ 11371-78, DIN 125 виготовляється з міцного та корозійностійкого сплаву Л63. Латунь відрізняється немагнітними властивостями, стійкістю до перепадів температур і довговічністю, тому такі елементи можна використовувати у вологому середовищі, а також у вузлах, схильних до вібрацій, циклічних і динамічних навантажень. Матеріал зберігає свої властивості тривалий час, що робить шайби надійними в експлуатації.
За конструкцією шайба являє собою плоске латунне кільце з центральним отвором, внутрішній діаметр якого трохи перевищує діаметр відповідного метричного кріплення. Використовують виріб для захисту опорної поверхні деталей, запобігання пошкодженню різьби при затягуванні та рівномірного розподілу навантаження по площі. Така шайба покращує міцність і довговічність болтового або гвинтового з'єднання.

Технічні характеристики шайби Ф4 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф4 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
4.3 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
9 |
|
Товщина, h |
0.8 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 0,52 ₴




