Гвинт М2.5 DIN 965, ГОСТ 17475-80 з потайною голівкою і хрестоподібним шліцом
Гвинти з потайною головкою М2.5, що відповідають вимогам ГОСТ 17475-80 і випускаються в класах точності А і В, активно застосовуються в електроніці, приладобудуванні та інших сферах, де потрібне компактне і надійне кріплення.
Гвинти М2.5 за ГОСТ 17475-80 виготовляються у двох варіантах:
- з прямим шліцом (аналог DIN 963);
- з хрестоподібним шліцом (аналоги DIN 965 і ISO 7046).
Обидві модифікації забезпечують надійну фіксацію і простоту установки навіть у важкодоступних місцях.

Розмір гвинтів потай М2.5 (мм):
|
Діаметр голівки, D |
4,7 |
|
|
Діаметр хрестоподібного шліца, m |
2,7 |
|
|
Висота голівки k, не більше |
1,5 |
|
|
Глибина хрестоподібного шліца h, не більше |
1,4 |
|
|
Номер хрестоподібного шліца |
1 |
|
|
Крок різьби великий |
0,45 |
|
Теоретична маса 1000 гвинтів М2.5 ГОСТ 17475-80, кг
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага |
|
3.5 |
0,171 |
|
4 |
0,186 |
|
5 |
0,215 |
|
6 |
0,245 |
|
7 |
0,274 |
|
8 |
0,303 |
|
9 |
0,333 |
|
10 |
0,362 |
|
11 |
0,391 |
|
12 |
0,421 |
|
13 |
0,450 |
|
14 |
0,479 |
|
16 |
0,538 |
|
18 |
0,597 |
|
20 |
0,665 |
|
22 |
0,714 |
|
25 |
0,802 |
Замовити гвинти з потайною голівкою DIN 965, ГОСТ 17475-80 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Діаметр головки | 4.7 мм |
| Висота головки | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965, ГОСТ 17475-80 |
- Ціна: від 0,28 ₴




