Гвинт М3 DIN 965, ГОСТ 17475-80 з потайною голівкою і хрестоподібним шліцом
Гвинти з потайною голівкою М3, виготовлені за ГОСТ 17475-80 і випускаються в класах точності А і В, широко застосовуються в машинобудуванні, приладобудуванні, електроніці та будівництві. Таке кріплення використовується в вузлах, де важливо забезпечити акуратний зовнішній вигляд і точне з'єднання деталей без виступаючих елементів.
Конструкція з потайною головкою дозволяє гвинтам М3 встановлюватися в отвори під потай, створюючи рівну поверхню і не заважаючи роботі сусідніх механізмів. Це забезпечує надійну фіксацію, зручність монтажу і довговічність з'єднання навіть при інтенсивній експлуатації.

Розмір гвинтів потай М3 (мм):
|
Діаметр голівки, D |
5,6 |
|
|
Діаметр хрестоподібного шліца, m |
2,8 |
|
|
Висота голівки k, не більше |
1,65 |
|
|
Глибина хрестоподібного шліца h, не більше |
1,5 |
|
|
Номер хрестоподібного шліца |
1 |
|
|
Крок різьби великий |
0,5 |
|
Теоретична маса 1000 гвинтів М3 ГОСТ 17475-80, кг
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага |
|
3.5 |
0,254 |
|
4 |
0,276 |
|
5 |
0,319 |
|
6 |
0,362 |
|
7 |
0,406 |
|
8 |
0,419 |
|
9 |
0,492 |
|
10 |
0,536 |
|
11 |
0,579 |
|
12 |
0,622 |
|
13 |
0,666 |
|
14 |
0,709 |
|
16 |
0,796 |
|
18 |
0,882 |
|
20 |
0,969 |
|
22 |
1,056 |
|
25 |
1,186 |
|
28 |
1,315 |
|
30 |
1,402 |
Замовити гвинти з потайною голівкою DIN 965, ГОСТ 17475-80 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.6 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965, ГОСТ 17475-80 |
- Ціна: від 0,19 ₴




