Гайка М6 DIN 985 самоконтряща низька з латуні
Самоконтряща низька гайка М6 DIN 985 з латуні призначена для міцного та безпечного з’єднання деталей у різних конструкціях.
Конструкція передбачає шестигранну форму та наявність нейлонового кільця, що запобігає послабленню різьби. Використання латуні забезпечує виробу антикорозійні властивості, довговічність і надійність навіть при інтенсивній експлуатації та впливі зовнішнього середовища.
Креслення гайки DIN 985

Технічні характеристики гайки М6 DIN 985 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, m | Розмір під ключ, S |
| М6 | 6.0 | 4 | 10 |
Купити самоконтрящі низькі латунні гайки DIN 985 з доставкою по Україні можна на сайті компанії «Зевс»
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- широкий вибір кріплення різних типорозмірів;
- гнучку систему знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 6 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5,58 ₴




