Гайка М10 DIN 985 самоконтряща низька з латуні
Низька гайка М10 DIN 985 з нейлоновою вставкою використовується для створення надійних кріпильних вузлів у різних інженерних системах. Шестигранна форма забезпечує зручність монтажу, а нейлонова вставка надійно фіксує з'єднання.
Завдяки латунному виконанню виріб має високу стійкість до впливу вологи, не піддається корозії та зберігає свої експлуатаційні властивості протягом тривалого часу.
Креслення гайки DIN 985

Технічні характеристики гайки М10 DIN 985 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, m | Розмір під ключ, S |
| М10 | 10 | 6.5 | 17 |
Купити самоконтрящі низькі латунні гайки DIN 985 з доставкою по Україні можна на сайті компанії «Зевс»
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- широкий вибір кріплення різних типорозмірів;
- гнучку систему знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 23,47 ₴




