Гайка М4 DIN 315 баранчик з латуні
Баранчикова гайка М4 DIN 315 застосовується у роз’ємних з’єднаннях, де важлива можливість швидкого монтажу та демонтажу без використання інструментів. Конструкція передбачає наявність двох симетричних «вушок», які забезпечують зручне закручування вручну.
Такий металовиріб широко використовується у меблевих конструкціях, обладнанні та побутових вузлах, де потрібне регулярне складання та розбирання. Гайка забезпечує надійну фіксацію при мінімальних зусиллях.
Виготовляється з латуні, яка відзначається стійкістю до корозії, не піддається впливу вологи та зберігає свої властивості при перепадах температур. Завдяки цьому металовироби можуть використовуватись у вологому середовищі та при наявності вібраційних навантажень.

Основні характеристики гайки М4 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
8 |
|
min |
6 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
20 |
|
min |
18 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
1.9 |
|
min |
1.1 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
2.3 |
|
min |
1.7 |
||
|
Висота гайки з вушками |
h |
max |
10.5 |
|
min |
8.5 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
4.6 |
|
min |
3.2 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 10.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: від 27,15 ₴




