Болт М2 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Шестигранний болт М2 DIN 933 з нержавіючої сталі А4 застосовується для створення надійних різьбових з’єднань у малогабаритних вузлах і точних механізмах. Повна метрична різьба по всій довжині стрижня забезпечує рівномірний розподіл навантаження та стабільну фіксацію деталей.
Використовується разом із гайками, шайбами та іншими елементами кріплення відповідного типорозміру. Нержавіюча сталь А4 відзначається високою стійкістю до корозії, вологи та агресивних середовищ, що дозволяє застосовувати даний металовиріб у складних умовах експлуатації.
Схема габаритних розмірів болта М2 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M2 | |
| Крок різьби, P | 0,4 | |
| Висота голівки болта, K | 1,3 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,1 |
| макс. | 0,3 | |
| Радіус, R | 0,08 | |
| Збіг різьби, A | 1,2 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 4 | |
| Діаметр описаного кола, e | 4,32 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 2,90 ₴




