Гвинт М5 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинти, вироблені згідно з німецьким стандартом DIN 6912, відрізняються голівкою, що має циліндричну форму і зменшену висоту. Завдяки цьому є можливість, використовуючи надійний шліц під шестигранник, водночас зменшити вагу та розміри одержуваних конструкцій.
Гвинт з низькою голівкою, на торці якої розташоване поглиблення під внутрішній шестигранник, має клас міцності 8.8, таким чином, надаючи можливість використання в навантажених з'єднаннях.

Основні характеристики гвинта М5 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М5 |
|
Висота голівки |
3.5 |
|
Діаметр голівки |
8.5 |
|
Розмір під ключ |
4 |
|
Крок різьби |
0.8 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М5 DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
8 |
1.9 |
|
10 |
2.2 |
|
12 |
2.5 |
|
16 |
3.1 |
|
20 |
3.7 |
|
25 |
4.4 |
|
30 |
5.1 |
|
35 |
5.8 |
|
40 |
6.6 |
|
50 |
7.3 |
|
60 |
9.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 4,10 ₴




