Гвинт М16 DIN 6912 з циліндричною низькою голівкою і внутрішнім шестигранником
DIN 6912 регламентує виготовлення гвинтів, що мають такі конструкційні елементи:
- стрижень з різьбленням, нанесеним на певній частині його довжини;
- низька голівка циліндричної форми;
- шліць під внутрішній шестигранник із центруючим отвором.
Виготовляється виріб з низькою циліндричною голівкою з легованих або нержавіючих сталей. Клас міцності чорних болтів 8.8. Для захисту від корозії та дрібних пошкоджень кріплення може піддаватися нанесенню цинкового покриття.

Основні характеристики гвинта М16 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М16 |
|
Висота голівки |
10 |
|
Діаметр голівки |
24 |
|
Розмір під ключ |
14 |
|
Крок різьби |
2 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М16 DIN 6912
|
Довжина, мм |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
20 |
52.5 |
|
25 |
56.5 |
|
30 |
63.0 |
|
35 |
69.7 |
|
40 |
78.7 |
|
45 |
80.5 |
|
50 |
91.5 |
|
55 |
99.5 |
|
60 |
107 |
|
70 |
122 |
|
80 |
140 |
|
90 |
154 |
|
100 |
169 |
|
110 |
183 |
|
120 |
198 |
|
130 |
212 |
|
140 |
226 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників.
Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірм України. Доставляємо товар зручним для вас способом по всій території України. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Замовлення на кріплення приймаються менеджерами за контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: від 65,35 ₴




