Гвинт М5 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт М5 під внутрішній шестигранник – це кріплення, клас міцності якого становить 8.8 або 10.9, а це означає, що він може бути використаний у конструкціях та механізмах, на які впливають високі навантаження. Якість кріплення піддається строгому контролю, тому Ви отримаєте чудове кріплення без дефектів та відповідного стандартам.

Технічні характеристики гвинтів М5 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М5 |
|
Крок різьби |
0.8 |
|
Діаметр головки |
8.5 |
|
Висота головки |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
3 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М5 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
10 |
2.2 |
|
12 |
2.5 |
|
16 |
3.1 |
|
20 |
3.7 |
|
25 |
4.4 |
|
30 |
5.1 |
|
35 |
5.8 |
|
40 |
6.6 |
|
50 |
7.3 |
|
60 |
9.0 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 1,10 ₴




