Гвинт М8 ГОСТ 1486-84, DIN 480 установний з квадратною голівкою
Гвинт М8 ГОСТ 1486 DIN 480 з квадратною (чотирикутною) голівкою та ступінчастим кінчиком зі сферою. Застосовується у різних галузях діяльності, таких як важке машинобудування, верстатобудування. Використовується як кріплення пакета деталей у деталей у приладах, вузлах та агрегатах. Часто використовується з шайбою та гайкою.

Технічні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М8 |
|
Крок різьби |
1.25 |
|
Розмір під ключ |
8 |
|
Діаметр голівки та буртика |
10 |
|
Висота голівки |
11 |
|
Висота буртика |
2.88 |
|
Діаметр цапфи |
5.5 |
|
Довжина цапфи |
2 |
Таблиця теоретичної маси 1 одиниці гвинта М8 ГОСТ 1486 DIN 480
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса, грам |
|
14 |
8.57 |
|
16 |
9.19 |
|
20 |
10.46 |
|
25 |
12.06 |
|
30 |
13.73 |
|
35 |
15.30 |
|
40 |
15.90 |
Компанія «Зевс» пропонує різноманітне кріплення зі складу та на замовлення купити за низькими цінами. Здійснюємо поставки якісного металовиробу в стислі терміни. Необхідна документація на вироби є, елементи кріплення відповідає прийнятим нормам і стандартам. Для отримання більш детальної інформації про товар телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявки онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Інсталяційний |
| Форма головки гвинта | Квадратна (чотиригранна) |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий зі сферою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 11 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 7,93 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




