Гвинт М10 ГОСТ 1486-84, DIN 480 установний з квадратною голівкою
Гвинт М10 ГОСТ 1486 DIN 480 застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та інших сферах діяльності людини, для з'єднання окремих деталей та частин різних конструкцій.
Випускають металовироби з квадратною (чотирикутною) голівкою і ступінчастим кінчиком зі сферою. Виготовляють їх за німецьким стандартом DIN 480 та вітчизняним ГОСТ 1486 з вуглецевої сталі різних марок.

Технічні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М10 |
|
Крок різьби |
1.5 |
|
Розмір під ключ |
10 |
|
Діаметр голівки та буртика |
13 |
|
Висота голівки |
13 |
|
Висота буртика |
2.88 |
|
Діаметр цапфи |
7 |
|
Довжина цапфи |
2.5 |
Таблиця теоретичної маси 1 одиниці гвинта М10 ГОСТ 1486 DIN 480
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса, грам |
|
16 |
15.76 |
|
20 |
17.89 |
|
25 |
19.97 |
|
30 |
22.49 |
|
35 |
25.00 |
|
40 |
27.52 |
|
45 |
30.07 |
|
50 |
32.55 |
Компанія «Зевс» пропонує різноманітне кріплення зі складу та на замовлення купити за низькими цінами. Здійснюємо поставки якісного металовиробу в стислі терміни. Необхідна документація на вироби є, елементи кріплення відповідає прийнятим нормам і стандартам. Для отримання більш детальної інформації про товар телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявки онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Інсталяційний |
| Форма головки гвинта | Квадратна (чотиригранна) |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий зі сферою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 13 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 34,04 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




