Гвинт М20 ГОСТ 1486-84, DIN 480 установний з квадратною голівкою
Гвинти з голівкою квадратної форми, доповненої буртиком, можуть виконуватися відповідно до стандартів:
- ГОСТ 1486-84 – клас точності гвинтів А та В, діаметр різьблення від 8 до 20 (мм), кінець – закруглений.
- DIN 480 - вироби зі ступінчастим кінцем та сферою у підвищеному класі точності А, діаметр від М8 до М24.
Кріплення М20 з вуглецевої сталі і застосовується при фіксуванні взаємного розташування деталей у різних сферах діяльності людини, таких як важке машинобудування, верстатобудування.

Технічні характеристики гвинтів М20 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М20 |
|
Крок різьби |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
22 |
|
Діаметр голівки та буртика |
28 |
|
Висота голівки |
25 |
|
Висота буртика |
4.85 |
|
Діаметр цапфи |
15 |
|
Довжина цапфи |
5 |
Таблиця теоретичної маси 1 одиниці гвинта М20 ГОСТ 1486 DIN 480
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса, грам |
|
40 |
166.22 |
|
45 |
176.72 |
|
50 |
187.12 |
|
55 |
197.62 |
|
60 |
208.02 |
|
65 |
218.42 |
|
70 |
228.82 |
|
75 |
239.22 |
|
80 |
249.72 |
|
90 |
270.52 |
|
100 |
291.32 |
Компанія «Зевс» пропонує різноманітне кріплення зі складу та на замовлення купити за низькими цінами. Здійснюємо поставки якісного металовиробу в стислі терміни. Необхідна документація на вироби є, елементи кріплення відповідає прийнятим нормам і стандартам. Для отримання більш детальної інформації про товар телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявки онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Інсталяційний |
| Форма головки гвинта | Квадратна (чотиригранна) |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий зі сферою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 28 мм |
| Висота головки | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 446,28 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




