Шайба Ф2.5 DIN 433 зменшена підкладна
Шайба Ф2.5 DIN 433 є підкладною і широко застосовується в багатьох сферах. Це може бути як будівництво, машинобудування, і інші напрями.
Призначена вона для гвинтів з циліндричним капелюшком та діаметром не більше 2.5 (мм). Виготовляють металовироб DIN 433 із загартованої або нержавіючої сталі. Вироби із загартованої сталі можуть бути оцинковані, для збільшення характеристик міцності і терміну експлуатації.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф2.5 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
2,7 |
2,84 |
4,7 |
5 |
0,5 |
0,55 |
0,45 |
2,5 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 2.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 0,40 ₴




