Шайба Ф3.5 DIN 433 зменшена підкладна
Шайбу підкладну Ф3.5 виготовляють згідно з DIN 433 і застосовують у багатьох напрямках промисловості. Вона призначена для використання з гвинтами, що мають циліндричну голівку, але може встановлюватися і з іншими виробами діаметром до 3.5 (мм).
Метиз Ф3.5 DIN 433 можуть виробляти з:
- нержавіючої сталі;
- загартованої сталі.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф3.5 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
3,7 |
3,88 |
6,64 |
7 |
0,5 |
0,55 |
0,45 |
3,5 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 3.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,46 ₴




