Заклепки Ф7 DIN 660 (сталь)
Заклепка Ф7 DIN 660 — це металовиріб під молоток з напівкруглою голівкою. Вироби використовується для з'єднання елементів конструкцій між собою. Кріплення, крім німецького стандарту, відповідає таким стандартам як ГОСТ 10299 і ISO 1051.
DIN 660 виготовляють із вуглецевої сталі та покривають цинком. Для експлуатації в агресивному середовищі елементи роблять із нержавіючої сталі марки А2 та А4.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 (сталь) (мм):
|
d1 |
7 |
|---|---|
|
d2 |
12,2 |
|
d3 мін. |
6,82 |
|
е макс. |
3,5 |
|
k |
4,2 |
|
r1 |
6,6 |
Ви можете придбати заклепки в будь-якій кількості за дуже вигідною ціною. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантію від виробника тривалістю 36 місяців. Наші менеджери запропонують вам всю технічну характеристику, а так само допоможуть вибрати вам спосіб доставки і оплати. Доставка можлива в будь-яку точку України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 4.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 12.2 мм |
| Діаметр заклепки | 7 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь, вуглецева сталь, латунь |
| Стандарти | ГОСТ 10299, DIN 660, ISO 1051 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 1,66 ₴






