Заклепки Ф8 DIN 660 (сталь)
Заклепки Ф8 DIN 660 - це кріплення з напівкруглою голівкою під молоток. Їх дуже часто використовую для з'єднання різних деталей у будівництві. Виготовляють металовироби з вуглецевої сталі з покриттям і без, а так само з нержавіючої марки А2 і А4.
Кріплення відповідає таким стандартам як ГОСТ 10299, а також міжнародному стандарту ISO 1051.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 (сталь) (мм):
|
d1 |
8 |
|---|---|
|
d2 |
14 |
|
d3 мін. |
7,76 |
|
е макс. |
4 |
|
k |
4,8 |
|
r1 |
7,5 |
Ви можете придбати заклепки в будь-якій кількості за дуже вигідною ціною. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантію від виробника тривалістю 36 місяців. Наші менеджери нададуть вам всю технічну характеристику, а так само допоможуть вам вибрати спосіб доставки та оплати. Доставка можлива в будь-яку точку України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 4.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Діаметр заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь, вуглецева сталь, латунь |
| Стандарти | ГОСТ 10299, DIN 660, ISO 1051 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1,46 ₴






