Болт М5 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М5 DIN 933, виготовлений з аустенітної нержавіючої сталі А2, є кріпленням широкого застосування та може експлуатуватися у вологому й агресивному середовищі завдяки високій міцності та стійкості до корозії.
Конструктивно металовиріб виготовляють із шестигранною голівкою під ключ і стрижнем з повною метричною різьбою, що має крок 0,8 (мм). Разом із даним виробом у різьбовому з’єднанні використовують шайби, гайки, гровери та інші металовироби, що підходять за діаметром і характеристиками.
Схема габаритних розмірів болта М5 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M5 | |
| Крок різьби, P | 0,8 | |
| Висота голівки болта, K | 3,5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,2 | |
| Збіг різьби, A | 2,4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 8 | |
| Діаметр описаного кола, e | 8,79 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 0,94 ₴




